Szukasz taniego i skutecznego nawozu, który pasuje niemal do wszystkic"/>

Dane firmy

Saletra cena


BELOR-Polska Sp. z o.o.


Władysławowo 41, 82-300 Elbląg

Tel: 55 232 81 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Szukasz taniego i skutecznego nawozu, który pasuje niemal do wszystkich rodzajów upraw? Wybierz zatem saletrę — to najszerzej stosowany rodzaj nawozu w wielu gałęziach rolnictwa — zarówno w uprawie zbóż, jak i warzyw, roślin okopowych, a także w sadownictwie. Znajduje ona również zastosowanie w uprawie roślin ozdobnych, doskonale wpływając na rozwój masy zielonej.

Można wyróżnić co najmniej jeszcze jeden wielki atut, jaki ma saletra. Jest nim jej cena. Należy ona bowiem do najtańszych nawozów, dostępnych na rynku. Dzięki temu zaś, że jest skuteczna, jest chętnie stosowana przez rolników z całego świata. Na czym polega zaś jej efektywność? Doskonale wpływa na wzrost i rozwój roślin, zapewniając jej bogatsze ukorzenienie. Łatwo się też ją rozsiewa i nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o gleby.

Nie czujesz się jeszcze przekonany? W takim razie na pewno zmienisz zdanie, jeśli wejdziesz na stronę internetową firmy Belor Polska. Ma ona w swojej ofercie nie tylko saletrę, ale też szereg innych nawozów, które z pewnością spełnią Twoje najwyższe oczekiwania. Każdy zaś oferowany w przystępnej cenie.
Inne firmy w pobliżu:

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!