Dane firmy

Łączniki method-feeder | sklep wędkarski TROTKA


TROTKA sklep wędkarski Warszawa


Modzelewskiego 23, 02-679 Warszawa

Tel: 791 650 980

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dystrybucja dobrej jakości sprzętu wędkarskiego oraz akcesoriów pomocniczych to domena sklepu ogłaszającego się na stronie internetowej sklep-wedkarski.waw.pl, prowadzącego sprzedaż zarówno przez internet, jak i stacjonarnie. Dużym atutem przedstawionej oferty jest jej zróżnicowanie. Bez względu na to, czy klient poszukuje zanęty do metody bądź interesują go łączniki method-feeder / sklep wędkarski TROTKA jest w stanie zaproponować odpowiedni model w niewygórowanej cenie.

Kadrę sklepu tworzą prawdziwi pasjonaci wędkarstwa, którzy oprócz sprzedaży odpowiednich akcesoriów chętnie dzielą się z klientami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Pod podanym linkiem udostępniają filmiki instruktażowe, jak użytkować dany rodzaj przynęty, zachęcają także do zapoznania się ze wpisami tematycznymi na blogu. 

Sklep chętnie podejmie współpracę jako dostawca hurtowy. Zaprasza do kontaktu punkty sprzedaży sprzętu do wędkowania, które poszukują sprawdzonego asortymentu, pochodzącego od uznanych na rynku producentów. 
Inne firmy w pobliżu:

Softman S.A.

Okulickiego 5F, Piaseczno

FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga

Powstańców Śląskich 48, Warszawa

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!