Dane firmy

Budowa basenów - Bio - baseny


Bio - baseny


Obornicka 76, 62-002 Suchy Las k/Poznania

Tel: 605 061 831

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Każdy, kto chce zbudować solidny basen, powinien zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Bio Baseny. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży firma bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaoferować doskonałej jakości konstrukcje w atrakcyjnych cenach.

Budowa basenów przebiega szybko. Fachowcy dostosują projekt do indywidualnych wymagań klienta, wielkości terenu oraz jego ukształtowania. Podmiot korzysta wyłącznie z najlepszej jakości materiałów budowlanych. Warto zaznaczyć, że firma zajmuje się także projektowaniem bardziej skomplikowanych konstrukcji dla hoteli, SPA, centrów rekreacyjnych. Dodatkowo podmiot buduje różnego rodzaju szczelne zadaszenia basenowe, co z pewnością zainteresuje wielu klientów. Niezbędne informacje na temat świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej.

Warto skorzystać z oferty renomowanego przedsiębiorstwa, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem zleceniodawców i ma ugruntowaną pozycję w branży.
Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio

Promienna 23 /21, Piła

RSC BIS Sp. z o.o.

Dworcowa 42, Skrzynki k/Buku

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!